Ligde.Com – Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Jorge Jesus: Kimse bana fikir veremez

Jorge Jesus: Kimse bana fikir veremez

SoleKinG SoleKinG -
19 0

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Tipi’nde Sevilla ile oynanacak gayret öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Portekizli teknik yönetici, asıl maksatlarının Üstün Lig şampiyonluğu olduğunun bir sefer daha altını çizdi.

“Güçlü ve bu kupada tarihi yeri olan bir ekibe karşı oynayacağız. Âlâ takıma sahip, güçlü bir kadrolar. Fakat bizim de bu tipi geçecek gücümüz var. Üçüncü defa Avrupa Ligi Finali oynamanın hayalini kuruyorum. Kaybettiğim finallerden biri Sevilla karşısındaydı. Bu tipi geçersek çeyrek finale kalacağız. Kura bahtımız olursa, her şey olabilir diye düşünüyorum.”

“Süper Lig asıl amacımız”

“Son 16 tipine kalırken yeterli bir performans sergiledik. Hangi maçta hangi sistem en düzgünü ise onunla oynadık. Yarın oynayacağımız sistem de daha evvel oynadığımız bir sistem olacak. Biz bu turnuvanın favorilerinden biri değiliz lakin adım adım bahtımızı arttırabiliriz. Asıl maksadımız Harika Lig’i kazanmak lakin Avrupa’da da gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.”

“Batshuayi takımda olacak”

“Şu anda Harika Lig’i kazanmak için Fenerbahçe ve Galatasaray yarışıyor. Geri kalanıyla ilgili pek yorum yapmak istemiyorum. Benim niyetlerim, bana aittir. Kimse bana bir fikir vermez

Şu anda kadroda tek sakat oyuncu var; Luan Peres. Bir badire olmazsa Michy Batshuayi , Sevilla maçında takımda olabilecek.”

Gözden Kaçmasın Jorge Jesus’un Sevilla karşısındaki mümkün 11’i Haberin Detayları

“Kimse bana fikir veremez”

Sevilla oyuncuları baskı altında oynamaya alışkınlar. Her vakit büyük gruplarda oynadılar. Onlar için gururları çok değerli. Kendilerini göstermek isteyeceklerdir. 6-1 kaybettiler lakin benim için bir gösterge değil bu. Ateşli bir atmosfer bizi bekliyor.

Bugün Avrupa Ligi maçını konuşmak için buradayız. Ligi konuşmak için vaktimiz olacak. Şu an iki büyük ekip yarışıyor. Geri kalanı için yorum yapmayacağım. Kanılarım, benim başımdaki fikirlerimdir. Kimse bana fikir veremez.”

Play-off sistemi istiyor

Geçtiğimiz günlerde Portekiz basınından A Bola’da yer alan habere nazaran Jesus, lig sonunda birinci 4 grup için play-off oynamalı fikrini sunmuştu.

Gözden Kaçmasın Jorge Jesus: Lig sonunda play-off oynanmalı Haberin Detayları

Kaynak: Ensonhaber

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir