Ligde.Com – Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Jorge Jesus’tan ‘maçlar alanda kazanılmıyor’ açıklamasına düzeltme geldi

Jorge Jesus’tan ‘maçlar alanda kazanılmıyor’ açıklamasına düzeltme geldi

SoleKinG SoleKinG -
114 0

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, geçtiğimiz hafta söylediği “Türkiye’de maçlar alanda oynanmıyor.” kelamı hakkında Medya Sorumlusu Alper Yemeniciler aracılığıyla açıklama yaptı.

İlk 4 ekibin play-off oynaması gerektiğini düşündüğünü lisana getiren Jesus, kelamlarını şöyle lisana getirmişti:

“Maçların alanda kazanılması gerektiğini düşünüyorum. Birinci 4 kadronun play-off oynaması gerekiyordu bana nazaran. Tabi bu benim fikrim. Maçların alanda kazanılması gerekiyor, masada değil. Bizim Türkiye’de 2 tane devam ettiğimiz yarış var. Esasen 3 kupa var. Biz ikisinde çaba ediyoruz. İnanıyoruz hala birinci sırayı alabileceğimize. Kupada da final oynayacağımıza ve kupayı kazanacağımıza inanıyoruz. Bu ligin sportif gerçekliği yok, bu ligde maçlar alanda kazanılmıyor. Kim kazanırsa kazansın bunu söylüyorum.”

“Hakemlerle ilgili söylemedi”

Fenerbahçe Medya ve İrtibat Sorumlusu Alper Yemeniciler ise, Galatasaray’ın da gündemine gelen kelam hakkında açıklamada bulundu.

Yemeniciler kendisine “Türkiye’de maçlar alanda değil, masada kazanılıyor.” kelamlarının sorulması üzerine “Hakemlerle ilgili değil, zelzele bölgesindeki kadroların ligden çekilmesiyle ilgili söyledi. Düzeltelim.” sözlerini kullandı.

Kaynak: Ensonhaber

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir