Ligde.Com – Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Trabzonspor’da başkanlık için tek aday: Ertuğrul Doğan

Trabzonspor’da başkanlık için tek aday: Ertuğrul Doğan

SoleKinG SoleKinG -
22 0

Trabzonspor’da 5 yıldır başkanlık yapan Ahmet Ağaoğlu vazifesinden istifa etti.

Geçen dönemi şampiyon tamamlayan bordo mavili kadroda Ağaoğlu başkanlığındaki idare heyeti, grubun makus gidişatı ve mali sorunlar nedeniyle inanılmaz kongreye gitme kararı aldı.

İlginizi Çekebilir Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu resmen istifa etti Haberin Detayları

Tek aday Ertuğrul Doğan

Ağaoğlu sonrası yeni başkanlık için tek aday Ertuğrul Doğan. Mevcut idarede ikinci lider olan Doğan’ın 19 Mart’ta yapılacak harika genel şuraya tek aday olarak girecek.

Ertuğrul Doğan’ın 2024 yazında yapılacak olağan genel şuraya kadar başkanlık yapması bekleniyor.

Seçim 19 Mart’ta

Bordo-mavililerin internet sitesinden yapılan açıklamada, tüzüğün 30. unsuruna istinaden kulübün seçimli harikulâde genel şurasının 18-19 Mart tarihlerinde saat 09.00’da Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirilmesine karar verildiği belirtildi.

Açıklamada, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının, çoğunluk aranmaksızın 25-26 Mart tarihlerinde Hayri Gür Spor Salonu’nda 09.00-16.00 saatleri ortasında yapılacağı kaydedildi.

Ertuğrul Doğan kimdir?

1977 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Ertuğrul Doğan, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Akaryakıt ve güç bölümünde şirketleri olan Doğan, 2018 yılının Nisan ayından bu yana Trabzonspor’da Lider Yardımcısı misyonunu yürütüyor.

Kaynak: Ensonhaber

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir