Ligde.Com – Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bayrampaşa Belediyesi’nin paklık grubu ve araçları zelzele bölgesinde

Bayrampaşa Belediyesi’nin paklık grubu ve araçları zelzele bölgesinde

SoleKinG SoleKinG -
26 0

Türkiye’yi yasa boğan zelzelelerin çabucak akabinde tüm imkânlarını seferber eden Bayrampaşa Belediyesi, artık de bölgeye paklık takımını ve araçlarını gönderdi. Paklık takımını yolcu eden Belediye Lideri Atila Aydıner, “Yakın tarihimizde görülmemiş bir felaket yaşadık.

Yaralarımızı sarmak için milletçe kenetlenip tek yürek olduk. Bayrampaşa Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik” dedi.

6 Şubat’ta Türkiye’nin 10 kentinde büyük bir yıkıma neden olan Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli sarsıntıların çabucak akabinde tüm imkânlarını seferber eden Bayrampaşa Belediyesi, bölgeye artık de paklık takımını ve araçlarını gönderdi. Takımlar Hatay ve Kahramanmaraş’taki paklık çalışmalarında misyon alacak. AK Parti Bayrampaşa İlçe Lideri Ersin Saçlı ve Belediye Lider Yardımcıları ile birlikte paklık takımını uğurlayan Bayrampaşa Belediye Lideri Atila Aydıner, “Yakın tarihimizde görülmemiş bir felaket yaşadık. Yaralarımızı sarmak için milletçe kenetlenip tek yürek olduk.

Bayrampaşa Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik. Artık de paklık araçlarımızı ve takımımızı bölgeye gönderdik. Allah, milletimize bir daha bu türlü büyük felaketler yaşatmasın” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kaynak: Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir