Ligde.Com – Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. HUAWEI WATCH D: Kan basıncı ölçümüyle akıllı saat teknolojisinde çığır açan yenilik

HUAWEI WATCH D: Kan basıncı ölçümüyle akıllı saat teknolojisinde çığır açan yenilik

SoleKinG SoleKinG -
40 0

HUAWEI, CE Tıbbi Aygıt Yönetmeliği sertifikası ile onaylanan EKG ve kan basıncı izleme özellikli birinci akıllı saat olan yesyeni HUAWEI WATCH D’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

HUAWEI WATCH D, bilek tipi EKG ve birinci kere gerçek vakitli her yerde kan basıncı izlemeyi mümkün kılarak, sıhhat izlemenin rahatlığını tüketicilerin bileklerine getiriyor. HUAWEI WATCH D, tüketiciler için günlük sıhhat izleme ve günlük takip arkadaşı olarak yeni bir seçenek. 2000 yılından bu yana akıllı saat teknolojisi gelişiyor. HUAWEI WATCH D’nin Türkiye’de piyasaya sürülmesiyle, sıhhat idaresi açısından daha da ileri giden özelliklerde bir atılım görüyor ve akıllı saatler yeni bir düzeye taşınıyor.

Bilekteki sıhhat asistanı, akıllı saat yazılımında kıymetli bir atılım

HUAWEI WATCH D yalnızca bir kan basıncı sensörü yahut kalp atış suratı izleme aygıtı değildir. Sıhhat ölçümünün yanı sıra, bilimsel uyku izleme, tüm gün SpO2 izleme, cilt sıcaklığı algılama yahut gerilim izleme üzere bir akıllı saatin tüm özelliklerini destekleyen ve 70’ten fazla antrenman modu ile donatılmış tam fonksiyonlu bir akıllı saattir.

HUAWEI ayrıyeten, HUAWEI WATCH D kullanıcılarının artık antrenman sonuçlarını HUAWEI Health uygulamasından son derece tanınan antrenman izleme uygulaması ve topluluğu olan Strava ile paylaşabileceklerini duyurmaktan memnunluk duyuyor. Data paylaşımı aktifleştirildikten sonra kullanıcılar, HUAWEI akıllı saatleri tarafından toplanan datalarına Strava web sitesinden erişebilirler.

Kalbinizi anlayan profesyonel EKG özellikleri

HUAWEI WATCH D, EKG datalarını kaydetmeyi ve anında EKG raporları oluşturmayı destekleyen yüksek performanslı sensör modülü ile donatılmıştır. Ayrıyeten HUAWEI WATCH D, olağandışı bir kalp atış suratı tespit edilir edilmez kullanıcıya EKG ölçümleri yapmasını hatırlatan EKG izlemeyi de dayanaklar.

Yenilikçi donanım, yanlışsız kan basıncı ölçümü sağlar

Kan basıncı ölçümünün doğruluğu, klasik akıllı saatlerde bilek üzerindeki sıkılık ve takma konumundan etkileniyor. HUAWEI WATCH D’nin yüksek çözünürlüklü basınç sensörü, geri besleme basınç denetim devresi ve düşük akışlı hava yolu sayesinde, hassas basınç ölçüm sistemi en fazla ±3mmHg basınç ölçüm hassasiyetiyle kullanıcıların her vakit ve her yerde kan basıncını ölçmesine imkan tanır.

Akıllı mod ile birlikte, kullanıcıların sık sık şarj etmek zorunda kalmadan daima olarak saatlerini takıp kullanabilmelerini ve sıhhatlerini kesintisiz izlemelerini sağlayan 7 günlük uzun pil ömrü sunar.

HUAWEI WATCH D, 2797 TL bedelindeki armağan FreeBuds SE,extra kayış ve 1 yıl uzatılmış garanti ile birlikte HUAWEI Online Mağaza üzerinde 8.999 TL fiyatla satışa sunuluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kaynak: Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir